ادامه تهدید درخواست‌کنندگان استیضاح وزیر ورزش

سیدشریف حسینی تلاش برای به انفعال کشاندن نمایندگان درخواست‌کننده استیضاح وزیر ورزش را مذموم خواند و گفت: تهدیدهای مختلفی برای این نمایندگان ارسال می‌شود.

به گزارش رباط نیوز به نقل از راه دانا سیدشریف حسینی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی درباره طرح استیضاح گودرزی وزیر ورزش و جوانان، گفت: استیضاح حق قانونی نمایندگان و یکی از اهرم‌ها برای روشن کردن ابهامات در عملکرد وزراست.

وی با تأکید بر اینکه استیضاح لزوماً به عنوان عزل وزیر مد نظر نبوده و در اصل پاسخ به سؤالات و ادای توضیح درباره علمکردهاست خاطرنشان کرد: هر استیضاحی که مطرح می‌شود طرفداران آن وزارتخانه استیضاح‌کنندگان را به امتیازخواهی و سهم‌خواهیم متهم می‌کنند.

حسینی تعامل را راه حل بسیاری از موضوعات و سوءتفاهمات برشمرد و گفت: این تعامل میان وزارت ورزش و مجلس وجود ندارد؛ وزیر ورزش بسیار تلاش می‌کند، اما بدون تعامل با مجلس نمی‌تواند کاری از پیش ببرد و ما بارها ما این موضوع را گوشزد کرده‌ایم.

وی ادامه داد: وقتی شرایط فوتبال کشور را مشاهده می‌کنیم، می‌بینیم همه در حال نالیدن هستند و از داوری‌ها و دیگر موضوعات گله دارند همچنین در دیگر ورزش‌ها نیز همین گلایه‌ها و شکایت‌ها وجود دارد.

عضو فراکسیون ورزش مجلس تلاش برای به انفعال کشاندن نمایندگان استیضاح کننده وزرا را مذموم خواند و گفت: تهدیدهای مختلفی برای این نمایندگان درخواست‌کننده استیضاح وزیر وزرش صورت می‌گیرد، اما اینگونه شانتاژها جواب نخواهد داد و کسی نمی‌تواند با زبان تهدید با نمایندگان مجلس سخن بگوید.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: کارهای اولیه استیضاح وزیر ورزش و جوانان در حال انجام است اما هنوز برای اعلام وصول ارسال نشده است و امضاها در حال جمع‌‌آوری است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *