اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم برگزار کرد؛ کارگاه آموزشی نقد فرق و نحله های انحرافی

به همت اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم، کارگاه آموزشی نقد فرق و نحله های انحرافی در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش رباط نیوز، در راستای  مقابله فرهنگی با نحله های انحرافی، کارگاه آموزشی به همین منظور به همت تبلیغات اسلامی رباط کریم جهت آشنایی بیشتر با فرق و نحله های انحرافی و عرفان های نوظهور برای  معلمان و استادان برگزار شد.
منوچهر جلیلی، مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم افزود در این باره به خبرنگار رباط نیوز گفت:  از آن جایی که دوره مزبور از حساسیت ویژه ای برخوردار بوده و اهداف خاصی نیز به دنبال خود دارد، افراد واجد شرایط از بین گروه های هدف که دارای، برخورداری از سابقه تدریس و تبلیغ، قدرت بیان و آشنایی با روان شناسی تبلیغ یا شیوه های جذب و اشتیاق و علاقه به شرکت در این دوره آموزشی انتخاب شده اند.
جلیلی به مدت زمان دوره این دوره اشاره و عنوان کرد: این کارگاه آموزشی ۱۶ ساعت لحاظ شده است و برای شرکت کننده از سوی آموزش و پرورش گواهی آموزش ضمن خدمت و برای سایر گروه های هدف از سوی اداره کل گواهی اتمام دوره صادر می شود.
مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: حجج اسلام سید احمد حسینی  و داود کمیجانی، اساتید این دوره ها در خصوص جریان شناسی بهائیت و نقد آن و جریان شناسی نحله های انحرافی و زمینه های پیدایش آن مباحثی را بیان می کنند.
شایان ذکر است این کارگاه آموزشی ۷ و ۸ دی ماه جاری در سالن فجر آموزش و پروش واقع در رباط کریم خیابان مصلی از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۲ ظهر برگزار می شود.

کلاس های نحله های ارنحرافی در رباط کریم

IMG_8792 کلاس های نحله های ارنحرافی در رباط کریم IMG_8810 IMG_8801 IMG_8803 IMG_8800 IMG_8799 IMG_8818 IMG_8814

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *