اختصاص بخشی از حقوق شهردار و پرسنل شهرداری نصیرشهر به رزمایش کمک مومنانه

فرماندار رباط کریم از اختصاص بخشی از حقوق شهردار و پرسنل شهرداری نصیرشهر به رزمایش کمک مومنانه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز،  پنجمین رزمایش همدلی وکمک مومنانه با حضور فرماندار رباط کریم،فرمانده ناحیه سپاه امام حسن مجتبی (ع)، بخشدار مرکزی، امام جمعه، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، رییس اداره ورزش و جوانان استان تهران و شهرستان در سالن مدیریت بحران شهرداری نصیر شهر برگزار شد.

فرماندار رباط کریم در این مراسم ضمن قدردانی از تمامی مردم، مسئولان دستگاه های اجرایی، نیروهای نظامی و انتظامی، خیرین به ویژه پرسنل شهرداری که بخشی از حقوق خود را در این امر خداپسندانه مصروف کرده اند، بیان کرد: این اقدام در راستای تاکید مقام معظم رهبری و رزمایش کمک مومنانه، از طریق کمک های نقدی جمع آوری شده توسط شهردار، پرسنل شهرداری، اعضای شورای اسلامی شهر و خیرین ۳۰۰ بسته معیشتی و حمایتی خریداری و به شهروندان کم برخوردار شهر تحویل داده شد.

نظام ملکشاهی در خصوص جزییات این بسته های حمایتی معیشتی عنوان کرد: ارزش اعتباری این بسته های حمایتی هر کدام ۲۵۰هزار تومان بوده که تنها ۱۰ درصد این مبلغ توسط خیرین انجام شده و مابقی توسط مدیران شهری و پرسنل شهرداری نصیرشهر جمع آوری و به جامعه هدف شناسایی شده که به دلیل بحران کرونا دچار آسیب اقتصادی شده اند پرداخت شد. ناگفته نماند این بسته های معیشتی اهدا شده به خانوارها فارغ از خانواده های نیازمندی است که تحت پوشش کمیته امداد، هلال احمر و بهزیستی هستند.

وی در ادامه با اشاره به ادامه دادن این امر خداپسندانه اظهار کرد: امید است کمک های مردمی تا عادی شدن شرایط ادامه داشته باشد و مسئولین نیز همگام و همراه مردم در این همدلی و نوعدوستی مشارکت داشته باشند تا بتوانیم تامین بخشی از نیازهای کادر درمان و کاهش مشکلات خانواده های آسیب دیده از کرونا را بر طرف کنیم.

 

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *