احمدی‌نژاد خیال‌ کرده تنها منجی کشور است

وزیر ارشاد دولت دهم گفت: احمدی‌نژاد طوری سخن می‌گوید که سیلی در راه است و در کشور تنها یک منجی وجود دارد و شخص او است؛ این مطالب قابل قبول نیست و در شرایطی که کشور در داخل نیاز به انسجام دارد قطعا به زیان کشور است.

به گزارش رباط نیوز، سید محمد حسینی در گفت‌وگو با تسنیم درباره رفتارهای اخیر محمود احمدی‌نژاد اظهار داشت: آقای احمدی‌نژاد خدمات بسیاری در دولت نهم و دهم انجام داد اما در اواخر دولت دهم مواضعی را اتخاذ کرد که نشان می‌داد از برخی دیدگاه‌های پیشین خود فاصله گرفته‌ است.

وی با بیان اینکه احمدی‌نژاد در گذشته به آراء و نظرات امام(ره) و چارچوب نظام متعهد بود، افزود: متاسفانه فاصله او پس از دوران ریاست‌جمهوری بیشتر شد به‌گونه‌ای که مواضع، صحبت‌ها و نامه‌های که اکنون می‌نگارد در صدر اخبار بیگانگان نیز قرار می‌گیرد.

وزیر ارشاد دولت دهم خاطرنشان کرد: این موضوع نشان می‌دهد که آنان از این مواضع استقبال می‌کنند و آن‌ها را به نفع خود می‌دانند زیرا این رفتارها نوعی ساختارشکنی محسوب می‌شود و اگر ادعا کند که این رفتارها به نفع مردم است این‌گونه نیست. اینکه بخواهیم از یکسری کاستی‌ها بهره برداری شخصی کنیم قابل قبول و پسندیده نیست و اینکه چون دستگاه قضایی با اطرافیان او برخورد کرده کل قوه قضایی را زیرسئوال می‌برد کار درستی نیست.

حسینی ادامه داد: اکنون او طوری سخن می‌گوید که سیلی در راه است و در کشور تنها یک منجی وجود دارد و شخص او است؛ این مطالب قابل قبول نیست و در شرایطی که کشور در داخل نیاز به انسجام دارد قطعا به زیان کشور خواهد بود. باعث شده که برخی افراد افراطی که در فتنه ۸۸ فعال بودند اکنون مدعی و طلبکار شوند درحالی که این امر سوءاستفاده‌ای از این شرایط است که در مجموع ما این رفتارها را نمی‌پذیریم.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *