احساس مسئولیت و تلاش مضاعف کارکنان رمزموفقیت پلیس در جامعه است

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران، احساس مسئولیت و تلاش مضاعف کارکنان رمزموفقیت پلیس عنوان کرد و گفت: خدمت به مردم یعنی داشتن وجدان کاری و حفظ حرمت ها مادامی که حریم ارباب رجوع حفظ گردد و به خواسته های آنان برابر قانون پاسخ داده شود.

به گزارش رباط نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سردار ” محسن خانچرلی ” درحاشیه بازدید از ستاد فرماندهی و یگانهای انتظامی شهرستان رباط کریم، اظهارداشت: کارکنان باید با احساس مسئولیت و با تلاشی مضاعف ماموریت های محوله را به انجام رسانده ودر پی ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و جلب رضایتمندی آنان باشند.

وی، رمز موفقیت پلیس را تلاش مضاعف و احساس مسئولیت آنان دانست و توجه جدی به امر انضباط، آموزش،رعایت اصول امنیتی و حفاظتی و تلاش جهت جلوگیری از آسیب پذیری کارکنان را از جمله اقدامات مهم پلیس، در راه رسیدن به موفقیت در ماموریت ها عنوان کرد.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران، تکریم مراجعان را موجب دلگرمی و آرامش خاطر شهروندان عنوان کرد و ادامه داد: کارکنان ناجا مأمن و پناهگاه مردم در مشکلات و گرفتاری های آنان هستند و باید با رفتار و گفتاری حسنه و درخور شأن پلیس به امور و کارهای مراجعان رسیدگی کنند و ایجاد محیط با نشاط یکی از عوامل موثر در دست یابی به این هدف می باشد.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: خدمت به مردم یعنی داشتن وجدان کاری و حفظ حرمت ها مادامی که حریم ارباب رجوع حفظ گردد و به خواسته های آنان برابر قانون پاسخ داده شود قطعاً رضایت مردم ورضایت الهی را در پی خواهد داشت.

سردار “خانچرلی ” ضمن تشکر از تلاش های فرماندهی انتظامی شهرستان رباط کریم از اقدامات صورت گرفته بر افزایش مسئولیت پذیری کارکنان نسبت به انجام وظایف خود تاکید کرد و افزود: بزرگترین سرمایه پلیس اعتماد مردمی است، از این رو پلیس باید در اجرای ماموریت های خود در پی کسب اعتماد مردم باشد.

انتهای خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *