جانشین سپاه رباط کریم:

اجرا ۴۰ برنامه شاخص در چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس

جانشین سپاه رباط کریم: در چهلمین سالگرمین سالگرد بزرگداشت هفته دفاع مقدس ۴۰ برنامه شاخض در سطح شهرستان رباط کریم توسط بسیجیان این ناحیه اجرا خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز، جناب سرگرد ایلانلو جانشین سپاه رباط کریم در نشست خبری شهرستان رباط کریم گفت:در آستانه چهلمین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس هستیم آن زمان جوانان تکیه کرند بر انقلاب اسلامی و پیروز نبرد حق علیه باطل شدند؛امروز نیز جوانان ما در همه سطح باید به انقلاب تکیه کنند و ما باید به جوانان  میدان بدهیم زیرا رمز موفقیت و پیروزی این میباشد.

وی افزود: در دفاع مقدس عبرت هایی گرفتیم که سرچشمه آن واقعه عاشورا بود ؛ ما در دفاع مقدس درس عزت،ایستادگی و فداکاری گرفتیم و این ها گنجینه های دفاع مقدس هستند که باید با این روحیه انقلاب اسلامی را پیش ببریم.

جانشین سپاه رباط کریم گفت:امسال به فضل الهی در سطح شهرستان رباط کریم ۴۰ برنامه شاخص در سطح شهرستان و تعداد زیادی برنامه های فرعی در حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: روز ۳۱ شهریور ماه تجمع عاشورایی و بسیجیان را خواهیم داشت و برنامه یاد یاران  در قالب تجلیل از خانواده های رزمندگان را نیز خواهیم داشت.

سرگرد ایلانلو گفت:همایش تجمع فرماندهان بسیج و ائمه جماعت در سطح شهرستان در مصلی رباز کریم خواهیم داشت.

وی افزود:کاروان ها  سطح محلات و خیابان های اصلی در سطح شهرستان راه اندازی خواهد شد که تداعی گر دوران دفاع مقدس و اعزام رزمندگان به جبهه ها نبرد حق علیه باطل خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *