رییس دفتر اداره ورزش در پرند:

اجرای ۴۰ برنامه فرهنگی ورزشی در ایام دهه دهه فجر

شاکر یادآور شد: تا پایان سال بانک اطلاعاتی ورزشکاران، مدال آوران و مربیان ورزشی در شهر پرند جمع آوری و تدوین می شود.

به گزارش خبرنگار رباط نیوز در پرند، جعفر شاکر رییس دفتر اداره ورزش در شهر جدید پرند در نشست خبری با اصحاب رسانه که ظهر امروز در پرند برگزار شد، اظهار داشت: برای نظم و ساماندهی هییت های ورزشی باید تلاش می کریم.

شاکر ابراز کرد: حدود ۱۲ هیات ورزشی در طول ۷ ماه اخیردر این شهر فعال شده است و تا پیش از این به شهرهای دیگر می رفتند.

وی بیان کرد: حمایتهای مطلوبی از سوی ادارت صورت گرفته و هنوز از امکانات شهر پرند استفاده می‌کنیم چرا که هنوز ردیف بودجه و اعتبار مشخصی برای آن تعریف نشده است.

رییس دفتر اداره ورزش در شهر جدید پرند با اشاره برنامه‌های این اداره در دهه فجر، عنوان کرد: حدود ۴۰ برنامه فرهنگی ورزشی در شهر پرند در دهه فجر انجام می گیرد و شهر پرند هیچ سرانه ورزشی مطلوبی ندارد.

وی ادامه داد: در راستای توجه به پرند، پیگیری سرانه‌های ورزشی در شهر پرند صورت گرفته است و ۲۷ باشگاه ورزشی خصوصی در شهر پرند دایر هست که باید پیگیر مجوز ورزشی شوند.

شاکر همچنین در ادامه با تاکید بر اینکه به دنبال حرفه‌ای شدن باشگاه‌های ورزشی هستیم، تصریح کرد: کلاس‌های مربی یکی از موضوعاتی است که پیگیری می شود و به دنبال حرفه ای شدن هییت های ورزشی در پرند هستیم و در این راستا از پناسیل های دانشگاه آزاد بهره گیری می شود.
شاکر ابراز کرد: ورزش‌های همگانی در پرند به صورت جدی دنبال خواها شد چرا که زنان پرند نیازمند تفریحات سالم هستند.

وی ادامه داد: در سال آینده میزبانی برخی مسابقات کشوری را در پرند خواهیم داشت که امسال مسابقات قویترین مردان ایران در شهر پرند داشتیم.

شاکر یادآور شد: تا پایان سال بانک اطلاعاتی ورزشکاران، مدال آوران و مربیان ورزشی در شهر پرند جمع آوری و تدوین می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *