اجرای عملیات کاشت و احداث لچکی های سطح شهر پرند

عملیات کاشت گل و نهال و احداث لچکی های سطح شهر پرند اجرا شد.

به گزارش رباط نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری پرند، مهندس حاجی محمدلو معاونت خدمات شهری و فضای سبز شهر پرند هدف از اجرای این طرح را زیباسازی چهره شهری و جان بخشیدن به پارک ها و میادین سطح شهر عنوان کرد و گفت: با توجه به پیش بینی بسترهای فصلی کاری در سطح فضای سبز، عملیات گلکاری همه ساله در سه مرحله پاییزه، بهاره و تابستانه انجام می شود .

معاون خدمات شهری و فضای سبز شهر پرند اظهار داشت: شهرداری پرند امسال طرح کاشت گل ابریشم مصری، زرشک، سرو، زیتون روغنی و قلمه تبریزی را در نقاط اصلی شهر از جمله انتهای خیابان کوهستان، میدان سرو، میدان آزادی، لچکی بلوار باهنر و لچکی بلوار جمهوری عملیاتی کرد .
محمدلو در ادامه گفت: این معاونت هر ساله با توجه به شرایط آب و هوایی، تدابیر ویژه ای را برای حفاظت از فضاهای سبز، تقویت درختان و درختچه های سطح شهر اجرا می کند که اجرای عملیات گلکاری، وجین علف های هرز هرس و آرایش درختان و درختچه ها از جمله این موارد است .
معاون خدمات شهری و فضای سبز شهرداری پرند در پایان با بیان اینکه کاشت نهال و استفاده از گل های رنگارنگ و زیبا طراوت خاصی به سیمای شهر می بخشد به شهروندان توصیه نمود در حفظ و نگهداری از این گل ها و درختان با شهرداری همکاری و تعامل لازم را داشته باشند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *