معاون خدمات شهری شهرداری رباط کریم خبرداد:

اجرای عملیات ضدعفونی شهر رباط کریم با ۷۰هزار لیتر آب ژاول/عملیات بعدی ضدعفونی شهر، ساعات پایانی شب!

معاون خدمات شهری شهرداری رباط کریم اظهار کرد: ۷۰هزار لیتر آب ژاول را برای انجام عملیات ضد عفونی اماکن عمومی و اداری شهر رباط کریم به کار گرفتیم تا بتوانیم عملیات گندزدایی و بوزدایی را به درستی به پایان برسانیم.

ابوالفضل صیفی معاون خدمات شهری شهرداری رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار رباط نیوز در سطح شهرستان، با اشاره به عملیات ضدعفونی کردن تمامی اماکن اداری و عمومی شهر رباط کریم و حاشیه برای مقابله با کرونا اظهار کرد: ۷۰هزار لیتر آب ژاول را برای انجام عملیات ضد عفونی اماکن عمومی و اداری شهر رباط کریم به کار گرفتیم تا بتوانیم عملیات گندزدایی و بوزدایی را به درستی به پایان برسانیم.

صیفی با اشاره به تعداد افراد فعال در این عملیات، خاطرنشان کرد: در همین راستا ۷۰ نفر در قالب ۱۹ تیم عملیاتی و با استفاده از خودروها و وسایل خدماتی، عملیات گندزدایی و مقابله با کرونا را در سطح شهر رباط کریم و شهرکهای اطراف انجام دادند.

معاون خدمات شهری شهرداری رباط کریم تأکید کرد: این عملیات از ساعت ۱۴ امروز آغاز و تا ۱۷ عصر به طول انجامید که مقرر شده تا همین عملیات طی دو روز آینده در ساعات پایانی شب انجام شود.

وی یادآور شد: براساس تجربه امروز مصمم شدیم تا عملیات بعدی گندزدایی و مقابله با شیوع ویروس کرونا را در سطح شهر رباط کریم و اطراف از ساعات ۱۲ شب آغاز و تا ۵صبح روز بعد انجام دهیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *