اجرای طرح روکش آسفالت بلوار آزادگان در رباط کریم

شهردار رباط کریم از اجرای پروژه عظیم روکش کلی آسفالت بلوار آزادگان شهر رباط کریم به منظور تکمیل نهایی اقدامات انجام شده در این بلوار خبر داد.

به گزارش رباط نیوز به نقل از اداره روابط عمومی شهرداری رباط کریم ، مهندس مسعود مختاری با بیان اینکه در دوسال اخیر اقدامات زیربنایی بسیاری در بلوار آزادگان انجام گردید و به موجب آن حفاریها و تعمیرات باعث از بین رفتن بافت بیرونی آسفالت گردیده بود این اقدام به عنوان نقطه بازسازی و بهسازی انجام می پذیرد.

وی افزود: از جمله اقدامات انجام گرفته طرح پیاده روسازی جامع در این بلوار به متراژ ۱۸۰۰۰ متر ، جدولگذاری ، استقرار مبلمان شهری و حفاری های صورت گرفته توسط ادارات خدمات رسان از جمله طرح شبکه فاضلاب شهری،حفاری های برق و گاز را می توان نام برد .

مهندس مختاری تصریح کرد : پس از اتمام و تایید نهایی اقدامات اجرا شده بلوار آزادگان حدفاصل میدان آزادگان تا پل زیرگذر روکش آسفالت اساسی با استفاده از زیرسازی مناسب و تراز معابر و روکش اصلی به همراه خط کشی انجام خواهد شد .

وی ادامه داد: بدین ترتیب بلوار آزادگان پس از ۲ سال تلاش شبانه روزی نیروهای شهرداری رباط کریم و پیمانکاران به یک معبر استاندارد دارای زیر ساخت های عبوری برای عابران خودروها با در نظر گرفتن معیارها و اصول شهرسازی خواهد بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر عملیات حفاری و کندن بخش فرسوده آسفالت در حال انجام است و پس از آن با حدود ۴۵ کامیون آسفالت تمامی این بلوار روکش خواهد شد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *