شهردار رباط کریم خبر داد: اجرای بیست و دو پروژه شهری در رباط کریم تا ۲۲ بهمن

شهردار رباط کریم از تعریف و اجرای ۲۲ پروژه شهری در راستای ارائه خدمات مطلوبتر به شهروندان تا ایام الله ۲۲ بهمن خبر داد و دیدگاههای خود را بیان کرد.

سید محمد میرزمانی،شهردار رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی رباط نیوز با تاکید بر اینکه ۲۲ پروژه شهری ریز و درشت تا پایان سال تعریف و اجرایی می شود اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و توجه به نیازهای شهروندان در بخش های مختلف در حال برنامه ریزی برای تعریف و اجرای ۲۲ پروژه شهری به مناسبت ایام الله ۲۲ بهمن هستیم.

وی بر لحاظ همزمان سرعت و کیفیت در اجرای پروژه های عمرانی تاکید کرد و گفت: شهرداری در همه حوزه ها حداقل یک یا دو پروژه تعریف خواهد کرد و سعی می شود بصورت متوازن همه مناطق شهر از امکانات یکسان بهره مند شوند .

شهردار رباط کریم با تاکید بر اینکه فصل تازه ای از خدمت به شهروندان رباط کریم آغاز شده است تصریح کرد : ارتقاء سرانه ها و ایجاد رفاه عمومی و آسایش شهروندان در شهر با اجرای پروژه های شهری و طرح های کوتاه مدت یکی از مهمترین اولویت های ما در مدیریت شهری است و این مجموعه همواره بر ایجاد توسعه متوازن شهری تاکید دارد و امیدواریم با تامین منابع و همکاری همه نهاد های شهری اقدامات مثبتی را در این راستا انجام دهیم .

میرزمانی ادامه داد : تلاش ما این خواهد بود تا همواره روند توسعه را سرعت بیشتری بخشیده و قویتر و متحد تر از پیش با بکار گیری اثر بخش و بهینه همه قوا شهر رباط کریم را به جایگاهی که شایسته مردم زحمتکش و شریف آن است برسانیم .

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *