در نشست شورای فرهنگ و عمومی مطرح شد؛

اجاره نشینی اداره فرهنگ و ارشاد باید پایان یابد/ رباط‌کریم می‌تواند میزبان جشنواره های ملی باشد

امام جمعه رباط‌کریم از ماجرای ۲۲ سال اجاره نشینی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رباط‌کریم سخن گفت و خاطرنشان کرد: رباط‌کریم نه مکانی برای اداره ارشاد و نه جایی برای تجمع فرهنگ دوستان دارد، مسئولان استانی باید برای احداث یک مجمع فرهنگی همکاری لازم را داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ما، حجت الاسلام ترابی امام جمعه رباط کریم گفت: شورای فرهنگ عمومی در جهت ارتقای سطح فرهنگ کشور تلاش می‌کند و همواره فرهنگ باید در راس امور باشد‌.

وی ادامه داد: الزامات تحقق شعار سال همواره در جلسات بررسی می‌شود و در راستای نهاینه کردن آن و بهره مندی مردم از کالای ایرانی گام‌های مثبتی نهادینه شده است.

امام جمعه رباط‌کریم خاطرنشان کرد: دستگاه قضا و نهادهای فرهنگی باید حرکاتی را درباره محقق کردن رونق تولید اجرا کنند تا این امر به ثبات برسد.

 

وی از ماجرای ۲۲ سال اجاره نشینی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رباط‌کریم سخن گفت و خاطرنشان کرد: رباط‌کریم نه مکانی برای اداره ارشاد و نه جایی برای تجمع فرهنگ دوستان دارد، مسئولان استانی باید برای احداث یک مجمع فرهنگی همکاری لازم را داشته باشند.

در ادامه سیدمهدی ساداتی فرماندار رباط‌کریم نیز تاکید کرد: شهرستان رباط‌کریم با دارا بودن ۵۰۰هزار نفر جمعیت می تواند مکانی برای میزبانی جشنواره‌های ملی وزرات خانه فرهنگ و ارشاد اسلامی باشد.

وی با اشاره به اهمیت بالای مساله رونق تولید، عنوان کرد: بر همین اساس این شهرستان جلسات شورای فرهنگ عمومی را در واحدهای تولیدی برگزار کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *