ساعتی پیش برگزار شد؛

آیین افتتاح بازسازی بلوار مصلی شهر رباط کریم/ عذرخواهی اقای شهردار از مردم/ هدیه شهردار رباط کریم به خانواده شهدا

با حضور مسئولان شهری رباط کریم پروژه بازسازی بلوار مصلی امام خمینی(ره) شهر رباط کریم به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، بلوار مصلی شهر رباط کریم که ماه ها از عملیات تخریب آن می گذشت سرانجام به دست شهردار رباط کریم عملیات آن به اتمام و به مرحله بهره برداری رسید.

برپایه این گزارش در این مراسم که امام جمعه شهر رباط کریم، شهردار و اعضای شورای این شهر حضور داشتند، مسعود مختاری شهردار رباط کریم با اشاره به تکمیل عملیات این پروژه طاقت فرسا اظهار کرد: ما در شهر رباط کریم که شامل الارد،شترخوار و سفیدار نیز می شود پروژه های مطلوب و قابل توجهی را به مرحله اجرا رساندیم و خداوند را بر این امر شاکریم.

وی افزود: تمام هزینه های پروژه ها از محل در آمد و عوارضی است که شهروندان به شهرداری می پردازند، این هزینه ها در بخش های فضای سبز،آسفالت معابر، پیاده رو سازی معابر و احداث فرهنگسرا و … صرف شده است.

شهردار رباط کریم با بیان اینکه بلوار مصلی یکی از خیابان های با اصالت و قدیمی شهر رباط کریم است، اظهار کرد: خیابان  نماد شهر است و می توانیم آن را چون خیابان های دیگر استان ها چون اصفهان به دیگر معرفی کنیم، این خیابان لازم بود تا مجددا بازسازی و احداث شود چرا که فضای پیشین از بین رفته بود.

وی تأکید کرد: آغاز و اتمام  این پروژه به طول انجامید چرا که امورات فنی باید بر روی آن صورت می گرفت.

وی ادامه داد: طول این خیابان ۵۵۰ متر است که در عرض ده متر فضای پیاده روی آماده شده و ۵۵۰۰ متر فضای سنگ فرش شده در این خیابان داریم.

وی به دیگر مشخصات این پروژه پرداخت و گفت: حدود ۱۱۰۰ متر فضای آبنما شده در این بلوار داریم و تأسیسات برق آن نیز مطالعه شده صورت گرفته است.

شهردار رباط کریم ضمن عذرخواهی از مردم شهر رباط کریم خاطرنشان کرد: بنده از تمامی کسانی که به سبب به طول انجامیدن این پروژه دچار زحمت شده اند عذرخواهی می کنم اما شیرینی و حلاوت این پروژه را به تمام خانواده شهدای شهر رباط کریم تقدیم می کنم.

در این مراسم همچنین امام جمعه رباط کریم خواستار حفظ این فضای از سوی مردم شد و گفت: این فضا به سختی احداث شده و نباید به راحتی از بین برود، درخت های کاج را باید قطع کرد و درخت های دیگر جای آن نهاد.

در این مراسم اعضای شورای شهر رباط کریم،افشار مسئول دفتر نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس و دیگر مسئولان حضور داشتند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.