امام جمعه رباط کریم در پیامی مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد

امام جمعه رباط کریم گفت: حضور پرشور و حماسی شما در راهپیمایی‌ سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی میتواند تصاویر و لحظات ماندگاری را در تاریخ این ملت ثبت نماید و این باعث عزت و سربلندی نظام اسلامی در همه عرصه ها خواهد شد.

حجت الاسلام محمدی نژاد امام جمعه و رئیس ستاد برگزاری مراسم دهه فجر شهرستان رباط کریم در گفتگویی با خبرنگار ما اظهار داشت : حضور پرشور و حماسی شما در راهپیمایی‌ سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی میتواند تصاویر و لحظات ماندگاری را در تاریخ این ملت ثبت نماید و این باعث عزت و سربلندی نظام اسلامی در همه عرصه ها خواهد شد.

امام جمعه رباط کریم اضافه کرد : این حضور غیرتمندانه ریشه در اعتقادات دینی و ملی ما دارد و نمایانگر وحدت و یکپارچگی اقشار مختلف مردم سلحشور در دفاع از خون پاک شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است. وی گفت : امیدوارم مردم همیشه در صحنه شهرستان رباط کریم  یکبار دیگر به پاسداشت ارزش‌ها و تجدید عهد با آرمان‌های امام راحل (ره) و حمایت از موفقیت‌های روزافزون ملت سرافراز ایران در پرتو رهبری‌های داهیانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی مردم عزیزمان در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن‌ماه حضوری حماسی و پرشور داشته باشند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *