شهردار الارد:

آغاز عملیات اجرایی پیاده روسازی ضلع شرقی بلوار نبوت الارد

شهردار الارد گفت: پس از انجام عملیات تراش ، تسطیح ، زیرسازی و شیب بندی ضلع شرقی بلوار نبوت الارد عملیات نصب کفپوش های پیاده رو در حال انجام است.

علی اصغر اسفنجانی، شهردار الارد در گفت وگویی با خبرنگار سرویس اجتماعی رباط نیوز از از آغاز پیاده روسازی ضلع شرقی بلوار نبوت الارد خبر داد و اظهار کرد: این عملیات در جهت ایجاد بستر مناسب برای عبور و مرور عابرین، توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری رباط کریم در حال اجرا است.

اسفنجانی ادامه داد : مناسب سازی فضاهای شهری به ویژه پیاده رو یکی از اقدامات اساسی است که از نظر اقتصادی ، عبور و مرور، گردشگری و کسب و کار در زندگی شهروندان تاثیر عمده و نقش برجسته ای دارد.

شهردار منطقه یک شهرداری رباط کریم بیان داشت: عملیات پیاده روسازی ضلع شرقی بلوار نبوت الارد به مساحت ۳۰۰۰ متر با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد و دویست میلیون ریال آغاز شده است که نقش مهمی در هماهنگی سیمای بصری و تسهیل تردد شهروندان و دانش آموزان در سفر های درون شهری خواهد داشت .

علی اصغر اسفنجانی در پایان خاطر نشان کرد : هدف شهرداری منطقه یک شهر رباط کریم بهبود خدمات رسانی و پیگیری مطالبات مردم از شهردار محترم رباط کریم است که در راستای توزیع متوازن امکانات در سطح این منطقه انجام می پذیرد .

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *