آغاز طرح پاکسازی محلات شهر پرند از بلوار جمهوری

شهرداری پرند طرح مجدد پاکسازی محلات را با نخاله برداری و پاکسازی بلوار جمهوری آغاز نمود.

به گزارش رباط نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری پرند، مهندس نظرپور از آغاز عملیات پاکسازی معابر و محلات این شهر به صورت گسترده و آغاز آن از بلوار جمهوری خبر داد.

شهردار پرند با اعلام این مطلب گفت: در راستای ایجاد فضایی دلنشین، پاک و مطلوب، شهرداری پرند اقدام به پاکسازی محلات و معابر نموده و در این راستا دو دستگاه نیسان، یک دستگاه خاور، یک دستگاه واترجت و ۸ نفر نیروی خدماتی به این منظور اختصاص داده است.

مهندس نظرپور تعامل و همکاری مردم با مسئولین را موجب توسعه و پیشرفت شهر عنوان کرد و گفت: لازم است شهروندان با رعایت اصول بهداشتی نسبت به پاکسازی منطقه خود اقدام نموده و در این راستا مأمورین شهرداری را یاری نمایند.

وی در ادامه یادآور شد: با اجرای این طرح که به به طور روزانه و در قالب “طرح فوریتی با محوریت شهر، شهروند و شهرداری” اجرایی خواهد شد، شهروندان عزیز شاهد آراستگی و نظافت شهر پرند در حد مطلوب تری خواهند بود.

شهردار پرند خاطرنشان کرد: در فرآیند اجرای این طرح شهروندان عزیر شاهد پاکسازی، شستشو و نظافت اساسی خیابان ها و معابر اصلی و همچنین پیاده روها، مبلمان و تأسیسات شهری خواهند بود که انتظار می رود عموم شهروندان عزیز نهایت همکاری و همراهی را با کارگران تلاشگر شهرداری پرند داشته باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *