آخرین وضعیت جوی و ترافیکی مسیرهای اربعین

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: در حال حاضر ترافیک در محورهای استان ایلام و خوزستان سنگین و در محورهای استان کرمانشاه نیمه‌سنگین است.

به گزارش رباط نیوز، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور به خصوص مرزهای چزابه، مهران و شلمچه، اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در محورهای حمیل ـ سرابله، ایلام ـ‌ مهران و کمربندی شرقی ایلام به سمت میدان قران در استان ایلام سنگین است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: محور اسلام‌آباد ـ حمیل در استان کرمانشاه نیز دارای ترافیکی نیمه‌سنگین است.

وی در خصوص وضعیت ترافیکی در محورهای استان خوزستان اعلام کرد: ترافیک در محورهای سوسنگرد ـ چزابه و خرمشهر ـ شملچه در استان خوزستان سنگین گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی درباره گرد و خاک و کاهش دید که در روزهای اخیر در محورهای مرزی کشور شاهد بودیم، گفت: هم اکنون اکثر محورهای خوزستان و ایلام دارای گرد و خاک و کاهش دید در سطح عادی هستند.

این مقام ارشد راهور ناجا به وضعیت جوی و ترافیکی سایر محورهای مواصلاتی کشور پرداخت و گفت: در حال حاضر در محورهای رشت ـ‌ قزوین و رشت ـ لاهیجان در استان گیلان و همچنین محور رامسر در مازندران بارش پراکنده باران جریان دارد.

وی خاطرنشان کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *