درشهرستان رباط‌کریم؛

آتش گرفتن یک خودرو در چهارشنبه سوری رباط‌کریم/کاهش چشمگیر مصدومان در آخرین چهارشنبه

رییس آتش نشانی رباط‌کریم گفت: تنها یک پراید در همان ساعات اولیه امشب دچار آتش سوزی شد که بلافاصله نیروهای آتش نشانی وارد عمل شده و نسبت به اطفا حریق آن اقدام کردند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط‌نیوز، به گفته خبرنگار میدانی ما در مناطق اصلی شهرستان رباط‌کریم ۶ نفر از شهروندان تاکنون از ناحیه چشم مورد اصابت مواد محترقه قرار گرفته اند.

براساس گزارش‌های عینی خبرنگار ما در آیین چهارشنبه سوری، تاکنون در این آیین ۶ مصدوم که به ترتیب سه کودک و سه جوان و میانسال بوده اند در اثر برخورد بخش‌هایی از مواد محترقه از ناحیه چشم صدمه سطحی دیده‌اند.

ساعتی پیش خبرنگار میدانی ما اعلام کرد که دو نفر دیگر نیز بر اثر اصابت مواد محترقه از ناحیه دست و صورت مصدوم شده اند.

همچنین در ساعات پایانی آخرین روزهای سال ۹۷، با اضافه شدن ۵ مصدوم که از ناحیه دست و پا صدمه جزیی دیده بودند آمار مصدومان به ۱۱ نفر رسید.

در این باره سیدحسین موسوی رییس آتش نشانی رباط‌کریم در گفت وگویی تلفنی در رابطه با آخرین امار مصدومان حادثه چهارشنبه سوری گفت: خوشبختانه حادثه‌ها کلی بوده و خسارتهای غیر قابل جبران به مردم وارد نشده است.
وی ادامه داد: تنها یک پراید در همان ساعات اولیه امشب دچار آتش سوزی شد که بلافاصله نیروهای آتش نشانی وارد عمل شده و نسبت به اطفا حریق آن اقدام کردند.
وی ابراز کرد: تنها یک مصدوم حاد داشتیم که آن نیز مربوط به همدانک در شهرستان بهارستان بود.

به گزارش رباط نیوز؛ آمار مصدومان چهارشنبه سوری سال گذشته در شهرستان رباط‌کریم ۱۶ نفر بود که امسال با روند اطلاع رسانی از سوی رسانه‌ها، نهادها و سازمان‌ها این آمار روند کاهشی داشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *