آئین تکریم و معارفه معاون عمرانی فرمانداری رباط کریم برگزار شد

آئین تکریم و معارفه معاون عمرانی فرمانداری شهرستان رباط کریم ،با حضور مسئولان در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش رباط نیوز، بیگی فرماندار رباط کریم ضمن گرامیداشت هفته هلال احمر اظهار داشت: هلال احمر نماد آرامش و اطمینان است و اعضای آن به دور از هرگونه فضای جناحی ،به کمک افراد آسیب دیده می روند.

فرماندار رباط کریم علل نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری اشاره و تصریح کرد: علت نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری نشأت گرفته از شرایط و اتفاقات بین المللی و فضای داخلی کشور دارد که با عینیت بخشیدن به آن می توانیم به وحدت و پیشرفت در تمامی بخش ها را داشته باشیم.

وی در ادامه گفت : اگر به دنبال پیشرفت و آبادانی هستیم باید از تولیدات و محصولات داخلی استفاده کنیم تا اقتصاد کشور رونق پیدا کند و با عزم ملی و مدیریت جهادی می توان به این نکته برسیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم ریشه همدلی و همزبانی را در دین اسلام دانست و افزود:      همدلی و همزبانی ریشه در آموزه های دینی و هم در نظام مردم سالاری دینی دارد و انتخابات نیز نمونه بارز این همدلی و همزبانی ملت با دولت است .هرچه رابطه دولت و ملت مستحکمتر باشد کشور در مقابل تحدیدات با قدرت بیشتری ظاهر خواهد شد.

علی بیگی خدمتگزاری را در این نظام از افتخارات ارزشمند برشمرد و اعلام داشت: افتخار مسئولان این است که در چنین نظام مقدسی مشغول به خدمت هستند و مسئولین خدمت را تنها دغدغه خود بدانند.

در پایان سالکی به عنوان معاون امور عمرانی فرمانداری رباط کریم منصوب شد و از خدمات امینی در حوزه عمرانی تقدیر شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *